На 22.01.2017 у нашій базі:
Є питання щодо роботи порталу?
+38 (044)247-19-09 info@jobs.ua
Зареєструйтесь або пройдіть авторизацію:
Запам'ятати
  ГОЛОВНА ПОШУК РОБОТИ ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ТРЕНІНГИ ОСВІТА
Пошук:
Приклад: мерчандайзер
Робота в Україні :: Поради щодо написання резюме :: Приклади резюме :: Як правильно написати резюме?  Робота в Києві
  Робота в Дніпропетровську
  Робота в Донецьку
  Робота в Запоріжжі
  Робота у Львові
  Робота в Одесі
  Робота в Полтаві
  Робота в Севастополі
  Робота в Сімферополі
  Робота в Харкові
  Робота в Білій Церкві
  Робота у Вінниці
  Робота в Житомирі
  Робота в Івано-Франківську
  Робота в Кіровограді
  Робота в Кременчуці
  Робота в Кривому Розі
  Робота в Луганську
  Робота в Луцьку
  Робота в Маріуполі
  Робота в Миколаєві
  Робота в Рівному
  Робота в Сумах
  Робота в Тернополі
  Робота в Ужгороді
  Робота в Херсоні
  Робота в Хмельницькому
  Робота в Черкасах
  Робота в Чернігові
  Робота в Чернівцях
  Робота в Ялті
  Робота в Криму
  Робота в Україні 

Як правильно написати резюме?

Як часто ми чуємо питання: як правильно написати резюме, скільки сторінок повинне займати резюме, одну чи дві?
Це запитання клієнти ставлять мені майже щодня. Відповідь може показатися досить скупою, проте: Ваше резюме повинне бути такої довжини, якої воно вимагає... і не більш того.


 
Як правильно написати резюме?


Написання резюме – це основа пошуку роботи. Від того, наскільки серйозно ви віднесетесь до написання резюме, залежить багато що. Як часто ми чуємо питання: як написати резюме, скільки сторінок повинно займати резюме, одну або дві?

Це питання клієнти, яким потрібно написати резюме, задають мені майже щодня. Відповідь може показатися досить скупою, проте: Ваше резюме повинне бути такої довжини, який воно вимагає. І не більш того.

Немає ніяких правил, які б забороняли написання резюме на 2 сторінки, тим більше, якщо у вас більше 10 років досвіду роботи. Недавно мене попросили написати резюме на 2 сторінки для випускника коледжу, в якому перераховувалися всі мови програмування, якими він володіє, отримані сертифікати і інші деталі.

Але врахуйте, якщо ваше резюме довжиною в 2 сторінки, воно повинне читатися ідеально. Пам'ятайте: написання резюме має мету – потрапити на інтерв'ю, а не розповісти всю вашу біографію.

Помістіть найважливішу інформацію на початку сторінки. Залежно від вашої області, ця інформація повинна включати: освіту, сертифікати, дипломи і професійний досвід. Узагальнюйте все, що тільки можливе, на співбесіді ви завжди зможете деталізувати те або інше питання, яке, можливо, ви вирішили не написати в резюме.

Написання резюме на одну сторінку підходить для більшості претендентів, тому зазвичай я прагну складати саме такі резюме, їх відсоток від загальної кількості складає 65-70%.

Якщо ви не можете написати резюме на одну сторінку, спробуйте відредагувати формат тексту: поміняйте розмір шрифту, скоротіть відступи, зменшіть розмір заголовків.

Не втрачайте основної нитки резюме. Спробуйте після написання резюме чергового абзацу поставити собі питання: “Що з цього виходить?” Подумайте, наскільки вдало складена остання пропозиція. Спробуйте при написанні резюме переформулювати, правильно розставивши акценти.

Слідуйте цим порадам, і ви зможете написати резюме дійсно ефективно, незалежно від того поміщається одне на одній сторінці або на двох.

Успіхів!


Кевін Донлін,
переклад Ксенії Кур'янової
 © 2007-2016, Київ, ТОВ «Джобс Україна»
Сайт з працевлаштування в Україні Jobs.ua допоможе Вам знайти роботу та співробітників в Києві та інших містах України, знайти вакансії і резюме.
Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів сайту www.Jobs.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію. Сподіваємося, що пошук роботи в Києві та Україні на Jobs.ua буде приємним й зручним для Вас!
Powered by Jobs.ua