На 16.01.2017 у нашій базі:
Є питання щодо роботи порталу?
+38 (044)247-19-09 info@jobs.ua
Зареєструйтесь або пройдіть авторизацію:
Запам'ятати
  ГОЛОВНА ПОШУК РОБОТИ ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ТРЕНІНГИ ОСВІТА
Пошук:
Приклад: касир в банк
Робота в Україні :: Поради щодо написання резюме, приклади написаних резюме, зразки резюме по професіях, види резюме  Робота в Києві
  Робота в Дніпропетровську
  Робота в Донецьку
  Робота в Запоріжжі
  Робота у Львові
  Робота в Одесі
  Робота в Полтаві
  Робота в Севастополі
  Робота в Сімферополі
  Робота в Харкові
  Робота в Білій Церкві
  Робота у Вінниці
  Робота в Житомирі
  Робота в Івано-Франківську
  Робота в Кіровограді
  Робота в Кременчуці
  Робота в Кривому Розі
  Робота в Луганську
  Робота в Луцьку
  Робота в Маріуполі
  Робота в Миколаєві
  Робота в Рівному
  Робота в Сумах
  Робота в Тернополі
  Робота в Ужгороді
  Робота в Херсоні
  Робота в Хмельницькому
  Робота в Черкасах
  Робота в Чернігові
  Робота в Чернівцях
  Робота в Ялті
  Робота в Криму
  Робота в Україні 

Резюме: зразки, поради, як написати резюме - все про резюме

Які б не були шляхи пошуку роботи - через знайомих, по газетам та журналам або за допомогою мережі Інтернет, настає момент, коли потенційний роботодавець просить надати своє резюме.

CV (curriculum vitae) – дуже важливий фактор при влаштуванні на роботу. По ньому потенційний роботодавець складає професійний та особовий портрет претендента і вже на підставі цього вирішує, чи є сенс в подальшому розгляді даної кандидатури. Саме в резюме необхідно в короткій формі й дохідливо пояснити роботодавцю чи кадровій агенції, чим Ви відрізняєтесь від інших двадцяти, а то й сорока претендентів-конкурентів на відкриту вакансію.

Як правильно скласти резюме, виділити досягнення та успіхи, що потрібно й чого не слід писати в резюме, приклади резюме та супровідних листів, складених професіоналами, поради та рекомендації щодо написання резюме і проходженню співбесіди – все це і багато інше Ви можете прочитати в даному розділі.


    Приклади резюме

Скласти резюме зі зазначенням свого досвіду роботи, освіти, особистих та професійних якостей може кожний шукач. А для того, щоб резюме вийшло дійсно якісним та привабливим для роботодавця, скористайтеся прикладами професійно складених резюме для різних спеціальностей. перейти →


    Види резюме

Спеціалісти в сфері HR та рекрутингу виробили безліч видів резюме, що класифікуються залежно від зовнішнього вигляду, акценту на окремих особистих або професійних якостях та ін. Але є 3 основних і найбільш популярних види резюме. Докладніше про них – у цьому розділі перейти →


    Поради - як скласти резюме?

Рано чи пізно кожен спеціаліст стикається з необхідністю написання резюме. У розділі Ви можете ознайомитися з порадами й рекомендаціями стосовно вибору виду резюме, вибрати, на чому акцентувати увагу, у якому форматі подавати дані про отриману освіту й попередній досвід роботи, як прописувати наявність рекомендацій та ін. перейти →


    Трудовий договір

При наймі на роботу в більшості випадків заключається трудовий договір – документ, підтверджуючий офіційне працевлаштування з внесенням запису про стаж в трудову книжку. Трудовий договір служить для прописування всіх основних аспектів роботи – графік, форма, оплата ненормованої праці і ін.

Трудовий договір є опорою для вирішення всіх можливих трудових суперечок і рішення питань, пов'язаних з робочим процесом. Є різні підвиди: трудовий договір з урахуванням випробувального терміну, контракт і т.д. Кожен випадок працевлаштування індивідуальний, наприклад, для топ-менеджера підписується контракт, а для звичайного офісного робітника – трудовий договір.
перейти →


    Супровідний лист

Супровідний лист – це короткий документ, який додається до резюме шукача. Часто претенденти не розуміють, наскільки важливо прикріплювати супровідний лист при пошуку роботи. Це не тільки демонстрація вашого знання етикету пошуку роботи, а і відмінне доповнення до резюме.

Супровідний лист служить для подачі інформації, яка не увійшла до резюме. Наприклад, через супровідний лист можна показати ваші знання ринку і діяльності компанії, в яку ви направляєте резюме і супровідний лист, ваше бажання і прагнення працювати саме в цій компанії і багато іншого.
перейти →


    Рекомендаційний лист

Кожен роботодавець, розглядаючи кандидатуру спеціаліста на відкриту посаду, цікавиться минулим досвідом претендента. Тут, крім стажу та досягнень, вказаних в резюме, велику роль грають рекомендації з попереднього місця роботи. Як правильно складати рекомендаційні листи та на чому в першу чергу ставити акцент в характеристиці спеціаліста – в цьому розділі. перейти →© 2007-2016, Київ, ТОВ «Джобс Україна»
Сайт з працевлаштування в Україні Jobs.ua допоможе Вам знайти роботу та співробітників в Києві та інших містах України, знайти вакансії і резюме.
Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів сайту www.Jobs.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію. Сподіваємося, що пошук роботи в Києві та Україні на Jobs.ua буде приємним й зручним для Вас!
Powered by Jobs.ua