На 18.12.2014 у нашій базі:
Потрібна допомога чи консультація?
+38 (044)247-19-09 info@jobs.ua
Зареєструйтесь або пройдіть авторизацію:
Запам'ятати
Я шукаю роботу
Я шукаю співробітників
  ГОЛОВНА ПОШУК РОБОТИ ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ТРЕНІНГИ ОСВІТА
Пошук:
Приклад: адміністратор 1С
Робота в Україні :: Юридична консультація онлайн

Консультація юриста онлайн

Вас хвилюють правові аспекти прийому на роботу або ви вважаєте, що вас незаконно звільнили? А може вам потрібно дізнатися, як правильно провести по кадровому обліку співробітника за сумісництвом? Запитайте пораду у юриста!


Останні запитання юристу:

Надія: (15.06.2010)
Доброго дня.

Я зараз працюю на декретному місці. Через місяць достроково виходить основний працівник. І я переходжу на іншу посаду - теж декретну (декретна відпустка буде оформлена на 6 років).

Чи зможу Я на цій посаді піти в жовтні-листопаді в декретну відпустку (на 3 роки)?
Чи будуть на моє місце оформляти нового працівника? Вийде 3 працівники на 1 місце ???

Дякую.
Мария: (15.06.2010)
может ли адвокат, зарегистрированный в пенсионном фонде и налоговой, получить статус безработного и получать пособие
dimon: (15.06.2010)
Я працівник міліціі мені 40 років звання прапорщик стаж 20 чистого та 23 в пільговому обчисленні ,написав рапорт на звільнення за вислугою років без комісіі. Звільняти кадри з главка не бажають за даним рапортом ,або комісія ,або за власним бажанням .Чому?
Александра: (15.06.2010)
Добрый день! В данный момент я беременна и состою на учете в центре занятости (уволена по соглашению сторон). Будет ли мне осуществлена выплата декретного отпуска (126 дней), и в каком размере???
Ульяна: (15.06.2010)
Доброго дня! Таке питання:
головний економіст нашого підприємства написав заяву про звільнення в звязку з доглядом за дитиною дo досягнення нею чотирнадцятирічного віку
в який строк можна її звільнити, чи потрібно їй відпрацювати 2 тижні або знайти собі заміну?
лариса: (15.06.2010)
Подскажите, пожалуйста. У нас на предприятии сокращение. Работник предупрежден за 2 месяца, отчет в службу занятости отправлен.Предполагаемая дата увольнения 21.06.2010 года.
Сейчас работник отгулял отпуск, во время которого 15 дней был на больничном и продолжает болеть.Каковы мои действия как кадровика? Как ее уволить?
Вика: (15.06.2010)
Доброго дня! Я працюю у дкржавній установі, маю дитину 3,5 років і написала заяву на скорочення мого робочого часу до семи годин на добу. Мені відмовляють по причині того, що бухгалтерія у такому випадку не вміє вирахувати мою заробітню плату, кажуть переходити на 0,75 ставки. чи правомірна їхня відмова?Дякую
Андрій: (15.06.2010)
Добрий день.
Дружина після дикретної відпустки оформила відпустку по догляду за дитиною на 6 місяців. При оформленні документів для влаштування дитинив садок відмовляються підписувати медичну довідку про стан здоровя дитини (аналізи задовільні) до завершення терміну відпустки по догляду за дитиною (вимагають довідку що мати виходить на роботу). На скільки обгрунтовані дані вимоги? Чи існує можливість оформити дитину в садок до завершення відпустки по дпгляду за дитиною?
Марина: (15.06.2010)
Здравствуйте, подскажите пожалуйста у моего муже, есть была жена, они официально в разводе с апреля 2009 года, на алименты она не подавала, может ли она потребовать с мужа все сумму за прошлый период? Если она подаст в суд, но высчитают ли с мужа все?
марина: (15.06.2010)
Добрый день!Я нахожусь в отпуске по уходу за ребенком.Ребенку 2,5 года.Хочу устроиться на новую работу.Т.е. числиться я буду на двух работах.Хочется подстраховаться,если вдруг меня что-то не устроит или я не устрою на новом месте.А если все будет в порядке-уволюсь со старого.
Могут ли меня оформить на новом месте без увольнения на старом?
Наталья: (14.06.2010)
Здравствуйте! Положены ли оплачиваемые отпускные дни или отгулы в честь свадьбы? У меня свадьба 04.09.2010 а очередной отпуск с 30.08.2010 до 12.09.2010. Могу ли я претендовать на оплачиваемые несколько дней в честь свадьбы после 12.09.2010? Спасибо!
Александра: (14.06.2010)
Здравствуйте! Я работаю в компании с официальным трудоустройством 7,5 месяцев. Сейчас передо мной проблема - не могу взять отпуск на 2 недели. Начальство дает максимум на 1 неделю, из-за того что я проработала меньше года. Причем отпуск не оплачивается. Действительно ли я не могу взять отпуск на больший срок и должен он оплачиваться по законодательству или нет? Заранее спасибо.
Анжела: (14.06.2010)
Имею ли я право взять неиспользованный очередной отпуск сразу после выхода из отпуска по уходу за ребенком до 6 лет ?Нужно ли мне для этого отработать один рабочий день как это требуют в отделе кадров ?Как расчитать размер отпускных,исходя из какого оклада? Очередной отпуск у меня набежал сразу после выхода из отпуска по беременности и родам.Я мама двух детей 14 лет и 6 лет Спасибо
Алина: (14.06.2010)
Здраствуйте.Подскажите пожалуйста.Я написала заявление об увольнение за не своевременную выплату заработной платы,нужно ли отрабатывать 2 недели?
Роман: (14.06.2010)
Здравствуйте!
Три месяца назад я устроился в подрядную организацию, выполняющую ремонтные работы на металлургическом комбинате. Трудовой договор не заключал, но трудовую книжку у меня взяли. Зарплату нам выплачивают с задержками на 10-15 дней, и получаем мы её в офисе под роспись в ведомости. А две недели назад выяснилось, что и работаем мы неофициально, и в трудовой книжке записи нет (трудовую книжку мне вообще директор вернул назад). Выходит, что работал я на вредном производстве без всяких льгот, и перечислений даже в пенсионный фонд никаких не было. Из доказательств того, что я работаю в этой организации, у меня есть электронный пропуск на металлургический комбинат с указанием организации, моей специальности и даты выдачи пропуска, к тому же я проходил медкомиссию, инструктаж по охр...
Пастернак Галина Петрівна: (14.06.2010)
Правомірний чи такий наказ: Призначити з 01.06.10 Іванову тимчасово на період декретної відпустки Петрової на посаду головного спеціаліста виробничо-технічного відділу зі збереження встановлених надбавок, попередньо звільнивши її з посади провідного спеціаліста цього відділу, як таку що зарахована до кадрового резервуна цю посаду.
Підстава: кадровий резерв на 2010 рік, затверджений наказом від 11.01.10 № 2, подання начальника відділу, заява Іванової.
Не може статися так що Іванова залишиться без посади після виходу Петрової, якащо за цей термін приймуть на постійну посаду Іванової людину.
наталья: (14.06.2010)
спасибо.как долго я могу стоять на бирже вообще
Наталья: (14.06.2010)
Добрый вечер!Помогите пожалуйста разобраться со следующей ситуацией.Мне 31 год я работаю на государственном предприятии 8 лет.09.06.2010 получила уведомление о запланированном увольнении,в связи с сокращением численности штата работников.С 10.06. пошла в тарифный отпуск.После отпуска еще месяц отработки на подмену другого сотрудника.Затем или на биржу,или на временную работу которую будет предлагать предприятие.Получу ли я компенсацию по сокращению,если пойду на временную работу?Какие права сохранятся за мной,если моя работа будет временной,а я в этот период забеременею?и если я не получу компенсацию по сокращению т.к. будет предложена временная работа,то не уволят ли меня через месяц?заранее благодарна!
Анна: (14.06.2010)
Здравствуйте!!
Скажите, пожалуйста, есть ли Закон, который приравнивает службу в армии к работе в сложных условиях (к сожалению не знаю верной формулировки)? Якобы после определенного срока (какого?) службы в армии, мужчина может в 55 лет уходить на пенсию?
Папе в этом году 55 лет. Военное высшое + служба в армии (где-то ориентировочно 15 лет, но я уточню, если это будет иметь смысл). До "военной" пенсии он не дослужил, ушел в запас.
Спасибо!!!
Оксана: (14.06.2010)
Чоловік в 2007 році був переведений заступником начальника, на час відпустки по досягненню дитиною 3 - річного віку основного працівника. (Жінка виходе з декрету в вересні місяці поточного року). Через деякий час посада, яку він обіймав до переведення була скорочена або переведена в інше відділення, про що чоловіка не попереджали. Чи повинні його були тоді попередити або зараз попередити за 2 місяці, що його основна посада була скорочена/переведена і йому нема куди повератися, чи під час переведення в 2007 році він набув статуса тимчасового робітника у якого трудовий договір закінчується при виході на роботу основного працівника.


Попередня ... 430431432433434435436437438439440 ... Наступна


Шукачу:

Додати резюме Пошук вакансій

 
- Додати резюме
- Пошук вакансій
- Зразки резюме
- Вакансії в Україні

ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ

- Додати вакансію
- Пошук резюме
- На допомогу HR-спеціалісту
- Резюме в Україні
- Статті та поради
- Цікаво про бізнес
- Кодекс законів про працю України (КЗпП)
- Законодавство і право
- Класифікатор професій України 2014 рік
- Кава-брейк на Jobs.ua
- Центри зайнятості України
- Тести online, профтестування
- Весь Киев на Link.ua
- Тренінги
- Тренінгові компанії
- Тренери
- Оренда залу


- Довідник вузів
- Коледжі, технікуми, училища
- Каталог репетиторів
- Курси іноземних мов
- Підвищення кваліфікації
- Навчання за кордоном
- МВА освіта
- Каталог професій
- Работа для студентов
- Образование на Parta.ua
- Консультація юриста
- Статистика заробітної плати
- Телефоні коди України
- Карта сайту
- Рубрики / Регіони
- F.A.Q.
- Робота за кордоном
- Контактна інформація
- Прайс на рекламу
   
 
 
українська версія     русская версия
 
 

© 2007-2014, Київ, ТОВ «Джобс Україна»
Сайт з працевлаштування в Україні Jobs.ua допоможе Вам знайти роботу та співробітників в Києві та інших містах України, знайти вакансії і резюме.
Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів сайту www.Jobs.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію. Сподіваємося, що пошук роботи в Києві та Україні на Jobs.ua буде приємним й зручним для Вас!
Powered by Jobs.ua