На 16.01.2017 у нашій базі:
Є питання щодо роботи порталу?
+38 (044)247-19-09 info@jobs.ua
Зареєструйтесь або пройдіть авторизацію:
Запам'ятати
  ГОЛОВНА ПОШУК РОБОТИ ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ТРЕНІНГИ ОСВІТА
Пошук:
Приклад: маркетолог
Робота в Україні :: Робота у Львові :: Робота в компанії ТзОВ 'Торговий дім 'Міст Експрес'  Робота в Києві
  Робота в Дніпропетровську
  Робота в Донецьку
  Робота в Запоріжжі
  Робота у Львові
  Робота в Одесі
  Робота в Полтаві
  Робота в Севастополі
  Робота в Сімферополі
  Робота в Харкові
  Робота в Білій Церкві
  Робота у Вінниці
  Робота в Житомирі
  Робота в Івано-Франківську
  Робота в Кіровограді
  Робота в Кременчуці
  Робота в Кривому Розі
  Робота в Луганську
  Робота в Луцьку
  Робота в Маріуполі
  Робота в Миколаєві
  Робота в Рівному
  Робота в Сумах
  Робота в Тернополі
  Робота в Ужгороді
  Робота в Херсоні
  Робота в Хмельницькому
  Робота в Черкасах
  Робота в Чернігові
  Робота в Чернівцях
  Робота в Ялті
  Робота в Криму
  Робота в Україні


ТзОВ 'Торговий дім 'Міст Експрес'

  • Контактна особа:
  • Місто:
  • Адреса:
  • Телефон:
  • E-mail:
Meest Group• це глобальна поштово-логістична компанія, що пропонує сучасні поштові сервіси клієнтам в 12 країнах Європи і Північної Америки і в Австралії.

Географія доставки Міст в Україні охоплює більше 27 тисяч населених пунктів, автопарк нараховує 1500 одиниць техніки, кількість відділень в 2015 році сягне 2,5 тисяч. Злагоджену роботу компанії забезпечує команда з 3500 професіоналів.

Клієнтами Міст в Україні є найбільш успішні локальні і міжнародні гравці ринку дистанційної і мультиканальної торгівлі: Rozetka, BonPrix, LeButique, LaModa, Next та ін.

Компанія вибудовує корпоративну культуру, опираючись на кращий світовий досвід: заохочує професійність, ініціативність і відповідальність. Працівникам запропоновано гнучку і прозору систему мотивації, участь у внутрішніх програмах кадрового резерву, постійне вдосконалення знань і навичок через модулі корпоративного навчання.

На даний момент у компанії ТзОВ 'Торговий дім 'Міст Експрес' немає відкритих вакансійАле Ви можете переглянути вакансії інших роботодавців Києва. Для цього скористайтесь каталогом роботодавців.

Також Ви можете пошукати підходящі вакансії за допомогою розширеного пошуку або зареєструватися та щоденно отримувати свіжі вакансії Вашої спеціалізації на E-mail.

Для пришвидшення процесу пошуку роботи додайте своє резюме на сайт Jobs.ua – багато роботодавців не розміщують вакансії компанії, а лише переглядають резюме спеціалістів.

Для того, щоб Ваше резюме дійсно зацікавило потенційного роботодавця, впевніться, що воно складено правильно. В цьому Вам допоможе розділ «Зразки резюме», где, окрім прикладів резюме на російській та англійській мовах, є велика кількість інформації щодо написання рекомендацій та супровідних листів.


© 2007-2016, Київ, ТОВ «Джобс Україна»
Сайт з працевлаштування в Україні Jobs.ua допоможе Вам знайти роботу та співробітників в Києві та інших містах України, знайти вакансії і резюме.
Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів сайту www.Jobs.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію. Сподіваємося, що пошук роботи в Києві та Україні на Jobs.ua буде приємним й зручним для Вас!
Powered by Jobs.ua