На 16.01.2017 у нашій базі:
Є питання щодо роботи порталу?
+38 (044)247-19-09 info@jobs.ua
Зареєструйтесь або пройдіть авторизацію:
Запам'ятати
  ГОЛОВНА ПОШУК РОБОТИ ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ТРЕНІНГИ ОСВІТА
Пошук:
Приклад: мерчандайзер
Робота в Україні :: Робота в Черкасах :: Робота в компанії ДП «Птицефабрика „Перемога Нова“»  Робота в Києві
  Робота в Дніпропетровську
  Робота в Донецьку
  Робота в Запоріжжі
  Робота у Львові
  Робота в Одесі
  Робота в Полтаві
  Робота в Севастополі
  Робота в Сімферополі
  Робота в Харкові
  Робота в Білій Церкві
  Робота у Вінниці
  Робота в Житомирі
  Робота в Івано-Франківську
  Робота в Кіровограді
  Робота в Кременчуці
  Робота в Кривому Розі
  Робота в Луганську
  Робота в Луцьку
  Робота в Маріуполі
  Робота в Миколаєві
  Робота в Рівному
  Робота в Сумах
  Робота в Тернополі
  Робота в Ужгороді
  Робота в Херсоні
  Робота в Хмельницькому
  Робота в Черкасах
  Робота в Чернігові
  Робота в Чернівцях
  Робота в Ялті
  Робота в Криму
  Робота в Україні


ДП «Птицефабрика „Перемога Нова“»

  • Контактна особа:
  • Місто:
  • Телефон:
  • Факс:
  • E-mail:
Дочернее предприятие «Перемога Нова» - самая первая птицефабрика, вошедшая в состав МХП. В сентябре 1999 года хозяйственная деятельность на предприятии началась с реконструкции и модернизации производственных помещений и оборудования птицефабрики. В результате генеральной реконструкции почти заново были построены все имеющиеся на данный момент производственные площадки, установлены современные линии убоя, переработки, упаковки мяса, современный инкубатор. Сейчас на предприятии 67 птичников. На данный момент мощность предприятия составляет 37,5 т мяса птицы в год.
Производственные мощности предприятия включают инкубаторный цех, 9 площадок для выращивания бройлеров, подразделение по убою и переработке птицы. По данным за 2009 год, на птицефабрике было произведено 29 520 т мяса курицы и инкубировано 19 млн. яиц. В 2009 и 2010 году «Перемога Нова» заняла среди бройлерных фабрик ОАО «Мироновский хлебопродукт» лидерскую позицию по перевыполнению плана производства мяса птицы, а также по качественным показателям: конверсия, сохранность и среднесуточный прирост.


На даний момент у компанії ДП «Птицефабрика „Перемога Нова“» немає відкритих вакансійАле Ви можете переглянути вакансії інших роботодавців Києва. Для цього скористайтесь каталогом роботодавців.

Також Ви можете пошукати підходящі вакансії за допомогою розширеного пошуку або зареєструватися та щоденно отримувати свіжі вакансії Вашої спеціалізації на E-mail.

Для пришвидшення процесу пошуку роботи додайте своє резюме на сайт Jobs.ua – багато роботодавців не розміщують вакансії компанії, а лише переглядають резюме спеціалістів.

Для того, щоб Ваше резюме дійсно зацікавило потенційного роботодавця, впевніться, що воно складено правильно. В цьому Вам допоможе розділ «Зразки резюме», где, окрім прикладів резюме на російській та англійській мовах, є велика кількість інформації щодо написання рекомендацій та супровідних листів.


© 2007-2016, Київ, ТОВ «Джобс Україна»
Сайт з працевлаштування в Україні Jobs.ua допоможе Вам знайти роботу та співробітників в Києві та інших містах України, знайти вакансії і резюме.
Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів сайту www.Jobs.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію. Сподіваємося, що пошук роботи в Києві та Україні на Jobs.ua буде приємним й зручним для Вас!
Powered by Jobs.ua