UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Трейдер

Трейдер

Торговець цінними паперами: акціями, облігаціями, ф'ючерсами. Суть роботи - купити дешевше і продати дорожче, збільшивши капітал, свій власний або клієнта. Все просто. На перший погляд. Але щоб грамотно зіграти на підвищенні або зниженні цін на біржі, потрібно розбиратися в тонкощах фондового ринку, графіки, котирування, аналізувати й прогнозувати ситуацію, оперативно реагувати на зміни курсів акцій, облігацій ... І одночасно тримати в голові десятки угод.

Специфіка роботи трейдером:

Плюси професії:

  • Немає межі для зростання доходів.
  • Стрімка кар'єра.
  • Самі трейдери вважають свою роботу творчої - в ній немає ніякої рутини: вивчення ринку, прийняття рішення, аналіз власних результатів.
Мінуси професії: Страховики відмовляються видавати медичні поліси біржовим брокерам і трейдерам: настільки шкідливою вважається їх робота і на Заході, і в Україні. Суми операцій величезні, тягар відповідальності великий. Для багатьох "гравців" трейдинг - не робота, а спосіб життя. 24 години на добу вони аналізують ринок. Часу на що-небудь інше просто не залишається. Курси акцій, графіки, котирування сняться ночами.

Робота для трейдера:

Банки, брокерські контори, приватний трейдинг.

Особисті якості:

    - Оперативність, - Чудова інтуїція, - Холоднокровність, - Організаторські здібності, - Відповідальність.

Зарплата і перспективи професії трейдера:

Зазвичай кар'єра в цій сфері складається стрімко. Молоді фахівці, приходячи в компанію, змінюють місце роботи вже через рік-півтора з підвищенням зарплати або просуванням по службі, або з тим і іншим одночасно. У інвестиційних компаніях і банках рядові трейдери прагнуть дорости до керівника відділу або провідного трейдера. Ця посада сама по собі топова, оскільки професіонал може заробляти навіть більше, ніж його керівники. При бажанні можна піти далі - очолити інвестиційний департамент або департамент торговельних операцій.

Профільна освіта:

Спеціальність "Фінанси та кредит" зі спеціалізацією "цінні папери", "фондовий ринок", "Біржова справа та ринок цінних паперів".

Робота трейдером в Україні:

А ви знаєте, що професія трейдера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Трейдер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Трейдер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Трейдер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати трейдера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору