UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники культури, кіно і театру
  4. Настроювач музичних інструментів

Настроювач музичних інструментів

Настроює піаніно і роялі на стандартну висоту тону. Виявляє і усуває дефекти клавіатури, ігрового і педального механізму, регулює тембр звучання.

Специфіка роботи настроювачем музичних інструментів:

Хорошого настроювача передають, що називається, "з рук в руки", тому успіх безпосередньо залежить від якості роботи і уміння спілкуватися з людьми. Іноді від звучання інструменту залежить доля талановитого музиканта, адже його самооцінка, бажання розвиватися в музиці неабиякою мірою пов'язані з можливістю інструменту.

Робота для настроювача музичних інструментів:

На підприємствах по виробництву і ремонту клавішних музичних інструментів, в музичних освітніх установах, концертних залах, інших установах культури. Приватна практика.

Особисті якості:

    • Добросовісність
    • Відповідальність
    • Терпіння
    • Комунікабельність
    • Любов до музики
    • Бажання професійно розвиватися і допомагати людям

Зарплата і перспективи професії настроювача музичних інструментів:

Від $650 і вище. Відрядно - залежно від виконуваних операція і кількості замовлень.

Профільна освіта:

Щоб бути настроювачем музичних інструментів, бажано мати музичну освіту. Асоціація фортепіанних майстрів проводить спеціальні курси, семінари з настройки піаніно і роялів. В той же час багато настроювачів не мають спеціальної освіти. Визначним є досвід роботи, уміння чути діапозони і інші професійні навики.

Робота настроювачем музичних інструментів в Україні:

А ви знаєте, що професія настроювача музичних інструментів не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Настроювач музичних інструментів, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Настроювач музичних інструментів не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Настроювач музичних інструментів – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати настроювача музичних інструментів, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору