UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники культури, кіно і театру
  4. Композитор

Композитор

Складає музику до кінофільмів, спектаклів, для естрадних виконавців. Пише опери, симфонії, ораторії, кантати, камерно-вокальні і інструментальні твори. Композитор повинен вільно орієнтуватися в музичних стилях і володіти музичними інструментами.

Специфіка роботи композитором:

Завдання композитора - виразити музикою відчуття, передати настрій, емоційно впливати на слухача. Одні композитори складають музику на інструментах, інші відразу записують її нотами. У будь-якому випадку це творчість. Створюючи твір для театру або кіно, композитор повинен придумати таку мелодію, щоб занурити глядача в атмосферу що відбувається на екрані або сцені.

Робота для композитора:

Композитор може писати музику для ансамблів, музичних груп, оркестрів, працювати за замовленням в театрі, кіно, на телебаченні, викладати в спеціалізованих вузах.

Особисті якості:

    Вибирайте цю професію тільки в тому випадку, якщо ви жити не можете без музики і її складання приносить вам справжнє задоволення.

Зарплата і перспективи професії композитора:

Композитор отримує відсоток з кожного публічного виконання своїх творів. Але молодому фахівцю потрібно бути готовим до того, що перші 10 років (як мінімум) великих грошей він не заробить. Спочатку потрібно зробити собі ім'я, а для цього необхідно налагоджувати контакти з відомими виконавцями, які можуть вас "зіграти" і в перспективі зробити пристойне замовлення.

Потрібно брати участь в різноманітних конкурсах. Більшість європейських ансамблів регулярно проводять workshop'и для композиторів (звичайно до 30 років), куди треба присилати твори на задану тему. Якщо переможете - вас "зіграють" в Європі і підуть замовлення від ансамблів. Гонорар композитора за пісню в Україні може скласти від $200-300 (в середньому) до $10000 і вище у профі з ім'ям.

Робота композитором в Україні:

А ви знаєте, що професія композитора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Композитор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Композитор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Композитор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати композитора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору