UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Автомайстри, водії, експедитори
  4. Випробувач

Випробувач

Перевіряє справність і зручність в експлуатації нових моделей і дослідних зразків різноманітних машин, механізмів, приладів, агрегатів, установок у всіх можливих режимах їх роботи при різних механічних, кліматичних, гідравлічних, електромагнітних, дозиметричних або радіаційних впливах. В якості випробуваних об'єктів можуть виступати потяги і кораблі, автомобілі і літаки, двигуни і карбюратори, вимірювальна та обчислювальна техніка, будівельні матеріали та конструкції, протезно-ортопедичні вироби та предмети упаковки. Кожен випробувач має певну спеціалізацію і працює тільки з одним видом виробів.

Специфіка роботи випробувачем:

Необхідно добре знати і суворо виконувати всі вимоги інструкцій, інструкцій з експлуатації, ГОСТів, ТУ та інших нормативних документів. Робота пов'язана з певним ризиком для здоров'я і життя людини. Передбачає ненормований графік. На такі умови йдуть в основному чоловіки.

Робота для випробувача:

Випробувальні станції, полігони і лабораторії, науково-дослідні інститути, конструкторські бюро, проектні та виробничі установи, космічні станції й кораблі.

Особисті якості:

    Гарне здоров'я, любов до техніки, пунктуальність, відповідальність, сміливість, схильність до виправданого ризику, стійкість до стресів, вміння концентрувати увагу на конкретній задачі, швидкість реакції в екстремальних ситуаціях.

Зарплата і перспективи професії випробувача:

$ 250-1000 і більше

Профільна освіта:

Вища. Спеціальності: «Випробування та експлуатація авіаційної та ракетно-космічної техніки», «Проектування та технологія електронних засобів», «Радіотехніка» та ін

Робота випробувачем в Україні:

А ви знаєте, що професія випробувача не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Випробувач, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Випробувач не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Випробувач – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати випробувача, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору