UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Фінансовий директор

Фінансовий директор

Фінансовий директор - голова фінансової служби підприємства. Знає все про грошові потоки в організації і вміє розподілити їх з максимальною користю. Може прорахувати наслідки будь-якого прийнятого рішення і винести вердикт: чи варто, наприклад, відкривати новий філіал фірми чи ні, куди вкласти гроші, щоб отримати найбільшу віддачу.

Специфіка роботи фінансовим директором:

Плюси професії: Зарплати директорів починаються від $ 1500 (в невеликих фірмах) і досягають $ 7000-10000 в солідних компаніях, які вийшли на міжнародний ринок.

Мінуси професії: Робота для людей із залізними нервами. Від дій фінансового директора багато в чому залежить положення компанії на ринку. Доводиться одночасно працювати з цінними паперами, складати бюджет, оцінювати грошові потоки, інвестиційну привабливість підприємства. Вивчивши ситуацію на ринку, маневри конкурентів, можливості власної компанії, він приймає правильне рішення, що визначає фінансову політику, розробляє ефективний бізнес-план.

Робота для фінансового директора:

Промислові підприємства та торгові фірми, банки та інвестиційні та страхові компанії, державні та комерційні організації різного рівня. 30-40 вакансій в тиждень на спеціалізованих сайтах - не межа.

Особисті якості:

    - Вміння аналізувати великий обсяг інформації, - Гарна пам'ять, - Висока концентрація уваги, - Терпіння, - Комунікабельність.

Зарплата і перспективи професії фінансового директора:

Починати доведеться з більш скромних посад у фінансових відділах за $500-600.

Профільна освіта:

Спеціальність "Фінанси та кредит" зі спеціалізацією "фінансовий менеджмент".

Робота фінансовим директором в Україні:

А ви знаєте, що професія фінансового директора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Фінансовий директор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Фінансовий директор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Фінансовий директор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати фінансового директора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору