UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Аудитор

Аудитор

Аудитор перевіряє бухгалтерську і податкову звітність фірм. Доходи і витрати, угоди і договори - ніщо не сховається від його погляду. Чи відповідає закону проведені фінансові операції? Хто винен у допущених промаха? Виявити бухгалтерські помилки, дати керівництву консультації щодо їх виправлення - його основний обов'язок. По суті, він ревізор, але в той же час незалежний підприємець, експерт.

Специфіка роботи аудитором:

Плюси професії: Висока заробітна плата. Доходи кваліфікованих фахівців аудиторських компаній коливаються в межах від $ 800 до 1500 і вище. Зарплата зазвичай складається з окладу і преміальних виплат. Внутрішній аудитор в Києві може отримувати від $ 1500 до 2500.

Мінуси професії: Вибираючи цю професію, будьте готові до постійних відряджень та "життя на колесах". Фірма, що замовила перевірку, може перебувати де завгодно, а працювати потрібно безпосередньо на місці. За дуже короткий час (2-3 тижні) аудитор обробляє величезну кількість інформації, і на помилку не має права. Якщо порушення буде пропущено, а потім "спливе" в державних податкових органах, фірма не тільки заплатить штраф, але і втратить репутацію.

Робота для аудитора:

Працюють аудитори у численних спеціалізованих аудиторських компаніях або ж отримують ліцензію і займаються приватною практикою. У будь-якому разі зустріч з аудитором гарантована кожній великій компанії, щорічно представляє державним податковим органам фінансові звіти. Все більше компаній, які вводять в свій штат внутрішнього аудитора - спеціаліста, проверяющего фінансову звітність на конкретному підприємстві.

Особисті якості:

    - Аналітичне мислення - Хороша пам'ять - Вміння концентруватися - Схильність до роботи з цифрами і документами - Міцні нерви - Принциповість і порядність

Зарплата і перспективи професії аудитора:

Для роботи аудитором потрібен атестат Міністерства фінансів. Його може отримати людина з вищою освітою, що закінчила курси аудиторів і склала відповідний іспит. Далі - приватна практика або робота в аудиторській фірмі. У першому випадку потрібна ще і ліцензія, роздільна такий вид діяльності.

В аудиторських фірмах успішними фахівцями стають зазвичай колишні бухгалтери та економісти, попрацювати на підприємствах. Вони добре представляють взаємодія служб і відділів, розуміють зв'язок між реальним виробництвом та фінансовою звітністю

Додатково:

Робота аудитором в Україні:

А ви знаєте, що професія аудитора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Аудитор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Аудитор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Аудитор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати аудитора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору