UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники сільського господарства
  4. Ветеринар

Ветеринар

Його пацієнти не можуть на свій розсуд змінити доктора або поскаржитися керівництву клініки. Їх права не захищені законом і клятвою Гіппократа. Дотримання норм етики і любов до тварин - ось основні якості ветеринара.

Специфіка роботи ветеринаром:

На сайтах про роботу вакансій для ветеринарів мало - не масова це професія. І не підійде вона тим, хто оцінює престижність роботи розміром зарплати. Дохід ветеринара, що починає, від $500-650, і стартувати, швидше за все, доведеться з посади помічника ветеринара на державній ветеринарній станції.

Робота для ветеринара:

Ветеринарні клініки і станції; лабораторії, що займаються вивченням рідкісних хвороб, епідеміологічною обстановкою, розробкою вакцин, генними дослідженнями.

Особисті якості:

    • Абсолютна і безмежна любов до тварин
    • Уміння швидко ухвалювати рішення в нестандартних ситуаціях
    • Сміливість
    • Фізична сила і витривалість

Зарплата і перспективи професії ветеринара:

Багато студентів ще в час навчання влаштовуються на ветеринарні станції і в клініки санітарами, медсестрами, асистентами. Через три-чотири роки вони отримують можливість працювати самостійно. Правда, не завжди в тій же клініці. Робочих місць поки не дуже багато, тому іноді, щоб просунутися по службових сходах, ветеринарові доводиться підшукувати нове місце роботи. Вершина кар'єри лікаря-ветеринара головлікар клініки.

Стандартний оклад ветеринара недержавної клініки $650-800. Кращі з кращих можуть розраховувати на зарплату від $1500 і вище. Приватні лікарі беруть за консультацію в середньому $16-50 залежно від досвіду фахівця, виду тварини і складності проблеми. Але їх дохід нестабільний: немає пацієнтів - немає зарплати. Офіційний дохід працівників служб ветеринарного контролю в середньому від $350-800.

Робота ветеринаром в Україні:

Інші професії напряму: Працівники сільського господарства

А ви знаєте, що професія ветеринара не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Ветеринар, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Ветеринар не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Ветеринар – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати ветеринара, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору