UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Інженери, технологи, майстри
  4. Камеронщик

Камеронщик

Обслуговує водовідливні установки метрополітену і забезпечує їх безперебійну роботу. У його обов'язки входить виконання розпоряджень, що поступають з командного пункту техобслуговування підземки, оперативне перемикання електроживлення і зняття напруги на електроскладках, спостереження за справністю всіх електроприладів водовідливних установок, замочної арматури і спеціальних акумуляторних місткостей для збору води, а також приймальних дренажних пристроїв. Всі етапи своєї роботи камеронщик фіксує в експлуатаційному журналі.

Специфіка роботи камеронщиком:

Важливо не тільки стежити за правильною і безперебійною роботою всіх підвідомчих електричних приладів, механізмів, але і усувати виниклі технічні неполадки. Для цього треба знати пристрій водовідливних установок, характеристику насосів, схему комунікацій, розташування замочної арматури і іншого устаткування. Місце роботи спеціально обладнані підземні шахти. Змінний графік праці. На чергування доводиться виходити і в нічний час, і по вихідних і святкових днях. Більшість камеронщиків чоловіки.

Робота для камеронщика:

Служба технічного обслуговування метрополітену.

Особисті якості:

    • гарне здоров'я,
    • готовність увесь робочий день проводити при штучному освітленні,
    • фізична витривалість,
    • любов до техніки,
    • відповідальність і уважність.

Зарплата і перспективи професії камеронщика:

$400-700.

Профільна освіта:

Середнє спеціальне або будь-яке середнє плюс короткострокові професійні курси метрополітену.

Робота камеронщиком в Україні:

А ви знаєте, що професія камеронщика не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Камеронщик, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Камеронщик не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Камеронщик – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати камеронщика, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору