UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники сфери нерухомості і будівництва
  4. Девелопер

Девелопер

Наочний результат роботи девелопера - будівля, вдала з архітектурної і маркетингової точки зору, зведена в запланований термін і в рамках відпущеного бюджету. Але будівництво і реалізація побудованих квадратних метрів - лише етапи девелоперського проекту, мета якого - отримати прибуток від нерухомості. Цей проект складається з декількох стадій, і професійний девелопер бере активну участь у кожній із них.

Специфіка роботи Девелопером:

Бути девелопером - означає очолювати проект від його створення до втілення і нести відповідальність за отриманий результат.

Робота для Девелопера:

Проектні організації, будівельні компанії та ін.

Особисті якості:

    • Аналітичний склад розуму,
    • Стресостійкійсть,
    • Цілеспрямованість,
    • Організаторські здібності.

Зарплата і перспективи професії Девелопера:

Керівництво девелоперськими проектами - це відповідальність за багатомільйонний бізнес. Праця професіоналів компенсується сповна. Так, річний дохід директора по девелопменту - від $360 тис., директора по залученню інвестицій - від $600 тис. В середньому керівники проектів отримують $5-6 тис. у місяць. Кандидати з пристойним досвідом і хорошими зв'язками з будівельними інстанціями заробляють $8-10 тис. Гострий дефіцит кадрів змушує компанії пропонувати цінним фахівцям бонуси і розширені соцпакети.

Профільна освіта:

Успіхів в девелопменті досягають випускники економічних, будівельних, фінансових і навіть технічних факультетів. Спеціальності "Девелопмент" у вузах ви не знайдете, зате є "близькі по сенсу": "Промислове і цивільне будівництво", "Менеджмент організації", "Економіка і управління на підприємстві", "Експертиза і управління нерухомістю".

Робота Девелопером в Україні:

А ви знаєте, що професія Девелопера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Девелопер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Девелопер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Девелопер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати Девелопера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору