UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Лікарі, медсестри, ветеринари
  4. Масажист лікувального закладу

Масажист лікувального закладу

Професіонал зазвичай володіє відразу декількома техніками масажу: класичною, спортивною і лікувальною. Він знає послідовність проведення прийомів масажу і їх тривалість, в якому випадку той або інший вид масажу надасть потрібної дії. Головний "інструмент" фахівця - його руки. Вони повинні бути не тільки чуйними, але і сильними.

Специфіка роботи Масажистом лікувального закладу:

Далеко не кожен може освоїти цю професію. Робота масажиста - важка праця. Не з чуток фахівці знайомі з такими захворюваннями, як плоскостопість, проблеми з венами, болі в суглобах. І недивно: весь день на ногах, в постійній напрузі. Щоб досягти успіху в цій професії потрібно постійно підвищувати свою кваліфікацію, бути в курсі нової техніки, уміти формувати власну клієнтську базу.

Робота для Масажиста лікувального закладу:

Лікувальні установи, санаторії, пансіонати, салони краси, фітнес-клуби. Багато масажистів працюють вдома: для цього знадобиться отримати ліцензію, що дозволяє приватну практику.

Особисті якості:

    Любов до людей, терпіння, увага, чуйність, добродушність. Проводити масаж, знаходячись у поганому настрої, - неприпустимо.

Зарплата і перспективи професії Масажиста лікувального закладу:

У фітнес-клубі масажист заробляє $600-1100, у відомому салоні краси від $1000, крупна студія краси і загару може запропонувати професіоналові $1000-2000. У хорошого майстра, де б він не працював, поступово складається своя клієнтура, і прибуток відповідно зростає.

Профільна освіта:

Середнє професійне медичне, а краще - вище медичне плюс спеціалізовані курси масажу.

Робота Масажистом лікувального закладу в Україні:

А ви знаєте, що професія Масажиста лікувального закладу не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Масажист лікувального закладу, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Масажист лікувального закладу не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Масажист лікувального закладу – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати Масажиста лікувального закладу, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору