UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Маркетологи, рекламісти, піарники
  4. Медіабайєр

Медіабайєр

Купує рекламні площі на щитах і міському транспорті, на інтернет-сайтах і в кінофільмах, на газетних і журнальних смугах, купує час на телеканалах. Торгується з медіаселерами, що продають рекламний час на ТБ, радіо, кіноринку. У журналах і газетах байерам частіше доводиться мати справу з рекламними службами.

Специфіка роботи медіабайєром:

Медіабайеру потрібно тримати в голові безліч цифр, неймовірна кількість різних цифр, розмірів знижок, враховувати відомості по сейлерським будинкам, замовникам, ресурсам і т.д. Іноді клієнт просуває відразу декілька торгових марок, і у кожної - різні цілі, в результаті медіабайєру доводиться вести по 20-30 брендів одночасно! А будь-який прорахунок обернеться колосальними матеріальними збитками.

Робота для медіабайєра:

Рекламні агентства.

Особисті якості:

    У якій би сфері не працював медіабайєр, він повинен уміти знаходити спільну мову зі всіма: і з клієнтом, охочим розмістити рекламу, і з тими, хто готовий надати свої рекламні площі. Потрібно розбиратися в людях, безпомилково вгадувати момент, коли можна "натиснути" на підрядчика, щоб той пішов на поступки і зробив знижки.

Зарплата і перспективи професії медіабайєра:

Середня заробітна плата від $500 до $1300, у великим мережевих агентствах вона може бути ще вище. Деякі солідні фірми організовують власні медіавідділи, куди запрошують медіабайєрів ($500-800). Подальше зростання: менеджер з розміщення, провідний менеджер, старший менеджер, керівник відділу.

Профільна освіта:

Вище. Спеціальності "Соціологія", "Реклама".

Робота медіабайєром в Україні:

А ви знаєте, що професія медіабайєра не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Медіабайєр, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Медіабайєр не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Медіабайєр – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати медіабайєра, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору