UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
  4. Адміністратор сайту

Адміністратор сайту

Адміністратор web-сайту стежить за працездатністю сервера (серверного устаткування і програм), на якому знаходиться web-сайт. Адміністратор web-сайту несе відповідальність за мережеву безпеку. В деяких випадках він стає веб-майстером і може займатися розкручуванням web-сайту, вести статистику відвідуваності, виконувати обов'язки контент-менеждера, стежачи за своєчасним оновленням інформації.

Специфіка роботи адміністратором сайта:

Плюси професії:

  • Можливість самостійного освоєння професії,
  • Робота в режимі віддаленого доступу,
  • Іноді є можливість поєднувати з навчанням чи іншою діяльністю.
Мінуси професії:
  • Постійна боротьба з хакерами,
  • Нерідко бувають позаштатні ситуації, ліквідувати які необхідно в найкоротші терміни.

Робота для адміністратора сайта:

У веб-студіях, Інтернет-компаніях, в телекомунікаційних компаніях, в компаніях, де є свій інтернет-відділ.

Особисті якості:

    Так само як і будь-якому адміністратору, адміністратору web-сайту доводиться вирішувати безліч самих різних питань і проблем. Тому головною його якістю повинні бути спокій і витримка. Крім того, web-адміністраторами повинні бути серйозні, практичні люди, що володіють логікою і віддають перевагу порядку в роботі.

Зарплата і перспективи професії адміністратора сайта:

Успішний адміністратор сайту, що починає, в майбутньому може претендувати на посади: web-програміст, гуру системний адміністратор, керівник технічного відділу або якої-небудь його частини.

Додатково:

Робота адміністратором сайта в Україні:

А ви знаєте, що професія адміністратора сайта не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Адміністратор сайту, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Адміністратор сайту не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Адміністратор сайту – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати адміністратора сайта, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору