UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники культури, кіно і театру
  4. Сценарист

Сценарист

Сценарій — це твір, написаний як основа для постановки театрального або кино- дійства, проведення масових заходів. Його творець — сценарист.

Специфіка роботи сценаристом:

Говорять, що актори проживають сотні доль. Про драматургів можна сказати — вони ці долі створюють. Щоб події і герої запам'яталися глядачеві, запали в душу, майстер винен, враховуючи візуальні особливості кінематографа, закони драматургії, створити свій авторський твір. І завжди бути готовим до критики, оскільки іншого способу об'єктивно оцінити його роботу — не існує.

Робота для сценариста:

Кіно, телебачення, театр, рекламні агентства, компанії, що займаються проведенням свят і шоу, а також компанії-розробники комп'ютерних ігор.

Особисті якості:

    • працьовитість
    • впевненість в собі
    • уважність
    • інтуїтивне мислення
    • ерудованість

Зарплата і перспективи професії сценариста:

Кількість серіалів на телебаченні росте небаченими темпами. Тому професія сценариста останнім часом стає все більш затребуваною. Проте в газеті безкоштовних оголошень, на спеціалізованих сайтах ви навряд чи знайдете вакансію "сценарист телесеріалу або кінофільму". Від величезної кількості "молодих талантів", охочих спробувати свої сили в компаніях і так відбою немає. Багато фірм просто оголошують конкурс на кращу історію, запрошуючи переможців на роботу.

Заробітна плата сценариста багато в чому залежить від місця роботи. Наприклад, в компаніях, що займаються проведенням свят, фахівець може отримати від $300 до $800, а в рекламному агентстві сценаристи заробляють від $500 до $1500 і вище.

Робота сценаристом в Україні:

А ви знаєте, що професія сценариста не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Сценарист, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Сценарист не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Сценарист – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати сценариста, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору